Posts tagged “RockOnAir.com

Yayın IP’lerimiz Hakkında (Önemli)

UyarıYayın sunucularımızın sağlayıcı firma tarafından haberimiz dışında taşınmış olması sebebiyle, ne yazık ki  yayın IP ve portumuz değişmiştir.

Yeni yayın ayarlarımız:

  • IP: 50.7.70.130
  • Port: 8367

Yayınlarımızı sitenize eklemek veya farklı programlar üzerinden dinlemek için ayarlarınızı bu şekilde değiştirmeniz gerekmektedir.


Rock OnAir’da Yeni Yayın Dönemi 12 Eylül’de başlıyor!

RockOnAir Yeni Yayın DönemiRock OnAir’da yeni yayın dönemi 12 Eylül‘de başlıyor… Türkiye’nin ilk ve tek 24 saat kesintisiz rock müzik yayını yapan online radyosu Rock OnAir, Eylül ayına 4 yeni programla giriyor.

RockOnAir’in artık klasikleşen programlarından Sükut OnAir, uzun bir aradan sonra yenilenen içeriğiyle geri dönüyor. “Sükut OnAir : The New Generation” her perşembe 21:00’de Rock OnAir’da…

Temmuz ayında “Hard Rock Nights” ile başlayan dış yapımlara, Headlong Media Group ile yapılan işbirliği sayesinde 3 yeni program daha ekleniyor:

  • 80’lerin en iyilerinin yayınlanacağı “Mixtape” her cuma 22:00’de,
  • 50’lerin, 60’ların, 70’lerin en iyilerinin yayınlanacağı “The Weekend Cruise” her cumartesi 20:00’de,
  • 2003’ten beri onlarca radyoda yayınlanan ve 70lerden günümüze en iyi Hard Rock, Klasik Rock, Hair Metal ve Glam parçaların yayınlanacağı “The Venom Nation” her pazar 22:00’de Rock OnAir’da olacak…

(daha&helliip;)


Firefox 21 WMP sorunu çözümü

FirefoxMozilla Firefox kullanıcıları, tarayınıcın son sürümü olan “Firefox 21“e güncelleme yaptıklarında kötü bir sürprizle karşılaştılar. Firefox 21, Windows Media Player kullanan online radyo ve tv yayınlarını görüntülemeye çalıştığınızda “eksik eklenti” hatası vermeye başladı. Tarayıcı tarafından sorunun çözümüne dair de herhangi bir işlem yapılamadı.

RockOnAir.com’un da yayınlarının Firefox üzerinden dinlenilememesine neden olan bu sorunun çözümü de ilk kez RockOnAir’da !

Adım adım çözüm için;

 

(daha&helliip;)


Gezegenimiz için hep birlikte ışıkları kapatıyoruz!

Dünya SaatiDünya Saati, her yıl iklim değişikliği başta olmak üzere gezegenimizin karşı karşıya olduğu çevre sorunlarının çözümünde herkese rolünü hatırlatıyor. Bir insanın tek başına yaptığı değişim daha sonra etrafına ilham veriyor. Dünya Saati’ni dünyanın en büyük küresel çevre hareketi yapan, bireylerin değişime olan inancı, değişim için yaptıkları. Bu yüzden Dünya Saati’nde sembolik olarak kapatılan ışıklar enerji tasarruf etmekten ziyade gezegenimizin geleceği için bireyler ve kurumlar olarak doğaya uyumlu, sade yaşamın yollarını aramak için değişim kararı almak yapılan başlangıcı simgeliyor.

23 Mart 2013 Cumartesi 20:30 – 21:30 saatleri arasında gezegenimiz için hep birlikte ışıkları kapatıyoruz!

Kampanyanın Kurumsal Destekçisi: Rock OnAir

Siz de destek vermek için hemen buraya tıklayıp; facebook hesabınızla bağlanın.

(daha&helliip;)


“Gripin – Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” albümü playlistimizde…

Gripin - Yalnızlığın Çaresini BulmuşlarEn yeni albümler, en yeni şarkılar 24 saat kesintisiz yayınla sadece RockOnAir’da..

Gripin grubu 4.stüdyo albümleri “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” ile artık playlistimizde…

En iyilerle kesintisiz rock günboyu RockOnAir’da..

Grup ve albüm hakkında daha fazla bilgi için;

(daha&helliip;)


2011 Model RockOnAir.com yayında!

2011 Model RockOnAirRockOnAir’dan yeni yıl sürprizi.. İşte 2011 model RockOnAir.com!

Daha kapsamlı hale getirilen yeni sitemizle artık daha da güçlüyüz…

Sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi  “Facebook Connect” ile bu habere yorum olarak ekleyebiliriz…

(daha&helliip;)